Про дитячий журнал “Равлик” та оформлення передплати на нього

Знайомтеся, це нове та яскраве періодичне видання для українських діточок. Журнал “Равлик почав виходити в 2016-му році. Кожного місяця до передплати приєднуються все нові й нові передплатники. А чому б і ні? Журнал проілюстрований добрими та якісними малюнками українських талановитих художників.
Концепція  журналу”Равлика” – в поєднанні різноманітних розваг
та розвитку.  Так і повинно бути – наші дітки повинні розвиватися із задоволенням!

Наші любі малюки, навчайтеся разом з  “Равликом” – фантазуйте, розвивайте дитячу пам’ять,  логіку та просторове мислення, готуйтеся до школи весело! На сторінках цього українського дитячого журналу ви знайдете цікаві історії, неординарні завдання, конкурси,  розмальовки та саморобки. Подарунок – у кожному номері наліпки. Видання розвивається та кожного номера пропонує неймовірно цікаві нові казки та ігри.

Передплата на місяць коштує 28, 00 грн. У нашому інтернет-магазині “Майстерні бджілки” ви можете замовити передплату дитячого журналу, не виходячи з дому. Головне, щоб ви мали мобільний і електронну пошту, щоб ми звірились з вами про замовлення та прислали на електронну пошту скан-копію заповненого документа про передплату на цей журнал, заповненого по затвердженій формі УкрПошти. За достовірність даних, приведених при оформленні передплати, відповідальність несе передплатник. доставка журналу здійснюється через 20 днів після передплати, про вам буде додатково повідомлено.

(Якщо у вас є пропозиції щодо вдосконалення цього видання чи інші питання до якості – ви можете звернутися в редакцію журналу тут  )

Звеніть увагу на те, що усі переплатники журналу Равлик у нашому інтернет-магазині мають знижку 3% на усі товари

Передплата дитячого журналу онлайн


Дані про отримувача

Дані про замовлення

1 місяць 3 місяці(один квартал) 6 місяців(півроку) 12 місяців(один рік)