Леся Бельдій, художник

Напрямок “Художня ілюстрація”

🙂 Це художник, який вміє все-все!!! Такі люди вже народжуються із пензликами та фарбами в руках.  Від дизайну інтер’єру до верстки журналів, від виготовлення оригінальних яскравих прикрас до масштабного розпису стін. Від етикетки морозива до ладнання  квітникової пишної клумби. Але найтепліший і дуже душевний напрямок творчості – це малюнки аквареллю. Може, тому що це – не просто робота, це – яскраве задоволення для художника,що знаходиться весь час у творчому пошуці.
Займаючись промисловим дизайном для фабрики шпалер або дизайном для рекламної поліграфії, неможливо весь час генерувати дивовижні ідеї. Тому що дизайнер частіше замовнику представляється як «нажіматель» потрібних кнопок. «Зробіть цей фон темніше, а цей елемент більше і текст, будь ласка «пожирніше»- говорить дизайнерові керівник. Ну як же можливо щирому художнику виразити всю хвилю бачення цього строкатого світу, використовуючи графічні програми? І, втомившись від одноманітної, хоча й якісної праці в дизайнерських бюро – майстер бере в руки пензлик або олівець і вихлюпує на папір свої враження чи почуття до природи. І радіє око … від весняних букетів у своєму саду до кольорів польових квітів, від свіжої зелені для домашнього салату до ніжного емоційного звірятка, що гріється під сонячними промінчиками. Для Лесі Бельдій , звичайно, натхненням є її близькі, друзі, і особливо – її улюблениця – руденька кішечка, що хутко стьобає шматочок ковбаски з тарілки.  А тепер ще й маленький веселий песик “кишенькової” породи. Твори цієї художниці – про затишок і доброту,  про справжнє жіноче бажання зробити світ гармонійнішим і приємнішим для життя.

Кому цікаво, як Леся працює над проектами ілюстрацій, тисніть сюди.
Сама художниця розповідає, як працювала над створенням тематичного календаря 2016. Героїнею цього проекту стала бидова та розумна дівчинка Марічка.