Вироби ручної роботи

Художник Наталка Мельникова

Напрямок “Художні ілюстрації.  вироби hand made, картини”

🙂 Зображуючи зовнішній світ, художник, звичайно, представляє світу образи, трішки схожі на нього самого. Чомусь творці інколи передають ілюстраціям, героям і свої риси. Іноді цей феномен – чиста психологія, іноді – свій особливий унікальний стиль. Це можна віднести до цієї молодої художниці, що малює для нас теплі та живі ілюстрації з казковими героями. Я дивлюся на них – і бачу її посмішку! І у всіх героїв цікаве життя і веселий характер, як і у автора! Можливо, всі її роботи – дадуть натхнення для мультиплікаторів та режисерів? Тому що малюнки Наталки вам обов’язково нагадають про чудесну і добру країну «Дитинство». І в кожному героєві – відбивається її безпосередність, яку їй вдалося зберегти, будучи вже дорослою леді. Ех, як я вам заздрю, якщо ви бачите її малюнки вперше! Хотіла б я бачити ваші очі, в яких прокидається дитячий настрій і цікавість.
Наш проект ми починали саме з робіт. Розвиваючі картки «Веселі звірі» саме з її ілюстраціями надихнули нас потім до друку нових серій дитячої поліграфії.  У нашому інтернет-магазині ви можете і придбати картини художника чи замовити ілюстрації згідно індивідуального запиту.

 

технология изготовления игрушек

Ірина Гаращенко, технолог

Напрямок “Вироби з текстилю ручної роботи”

🙂 Що треба музикантові для розуміння мелодії – вірне сприйняття гармонії та смак. А для художника ? Цілісне бачення композиції і вибір кольору, а ще – відповідні емоції.

А що треба технологу, що створює вироби із текстилю? Те ж саме, що і кожній творчій людині і-  трішечки більше. А саме – розуміння секретів компеляції: як з різних клаптиків тканини викласти образ, що зачарує та викликає найприємніші почуття. Повірте, такий професіонал буде годинами співставляти різні кольори та фактури текстильних фрагментів, щоб “картинка заграла”. І навіть з непримітного шматочку поліестеру, що зовсім не впаде в очі іншим шукачам текстильних скарбів, наш технолог Ірина Гаращенко викладе такий цікавий сюжет! Ще слід зауважити, що для технолога цього напрямку важливо мати надчутливі пальчики. Щоб розуміти, як вигідно викласти аплікації з різною фактурою. Щоб на дотик такий текстильний товар був таким же приємним, як і на погляд. Це, як зосередитись на диханні в момент вранішньої гімнастики – щоб орнамент кольору відповідав орнаменту у фактурі матеріалів. Таке вміння добре видно у наборах для творчості “Сумочки з аплікацією”.

Ірина настільки відповідально та завзято підходить до створення
нових видів продукції із тканини, що просто дивуєшся, яку ж кількість ідей треба генерувати та стільки інформації переглянути, щоб у результаті отримати такі якісні кожушки на чашку чи яскравий килимок для малюків.  А скільки ідей ще чекає на її робочому столі у вигляді клаптиків тканини ?! Сподіваємося, що покупцям нашого інтернет-магазину все це – дуже і дуже цікаво.

 

 

Леся Бельдій, художник

Напрямок “Художня ілюстрація”

🙂 Це художник, який вміє все-все!!! Такі люди вже народжуються із пензликами та фарбами в руках.  Від дизайну інтер’єру до верстки журналів, від виготовлення оригінальних яскравих прикрас до масштабного розпису стін. Від етикетки морозива до ладнання  квітникової пишної клумби. Але найтепліший і дуже душевний напрямок творчості – це малюнки аквареллю. Може, тому що це – не просто робота, це – яскраве задоволення для художника,що знаходиться весь час у творчому пошуці.
Займаючись промисловим дизайном для фабрики шпалер або дизайном для рекламної поліграфії, неможливо весь час генерувати дивовижні ідеї. Тому що дизайнер частіше замовнику представляється як «нажіматель» потрібних кнопок. «Зробіть цей фон темніше, а цей елемент більше і текст, будь ласка «пожирніше»- говорить дизайнерові керівник. Ну як же можливо щирому художнику виразити всю хвилю бачення цього строкатого світу, використовуючи графічні програми? І, втомившись від одноманітної, хоча й якісної праці в дизайнерських бюро – майстер бере в руки пензлик або олівець і вихлюпує на папір свої враження чи почуття до природи. І радіє око … від весняних букетів у своєму саду до кольорів польових квітів, від свіжої зелені для домашнього салату до ніжного емоційного звірятка, що гріється під сонячними промінчиками. Для Лесі Бельдій , звичайно, натхненням є її близькі, друзі, і особливо – її улюблениця – руденька кішечка, що хутко стьобає шматочок ковбаски з тарілки.  А тепер ще й маленький веселий песик “кишенькової” породи. Твори цієї художниці – про затишок і доброту,  про справжнє жіноче бажання зробити світ гармонійнішим і приємнішим для життя.

Кому цікаво, як Леся працює над проектами ілюстрацій, тисніть сюди.
Сама художниця розповідає, як працювала над створенням тематичного календаря 2016. Героїнею цього проекту стала бидова та розумна дівчинка Марічка.

 

Художник Людмила Голяник

НАПРЯМОК “ХУДОЖНЯ ІЛЮСТРАЦІЯ, ПОРТРЕТНИЙ ЖИВОПИС”

🙂 Людмила надзвичайно позитивна людина, вона з приємністю дарує сонячні посмішки своїм близьким і друзям. Після спілкування з цією розумною жінкою відчуття, наче випиваєш келих чистої води. Вона, як досвідчений психолог (це друга її освіта після художньої) розплутує клубок ваших сумнівів і вказує на ваші найкращі сторони. І на душі стає спокійніше і світліше. Життя – продовжується і це пречудово!
Інколи ввечері друзі покидають будинок Людмили і галасливі онуки повертаються в теплі батьківські обійми. В саду ясно чути співи пташок, а пізніше ще й нічних цвіркунів. Ось тоді вона бере кисть і змішує фарби. Усі враження експрессивними мазками втілюються в портрети або барвисті натюрморти.
Звичайно, їй пощастило з татом, який присвятив живопису своє життя і викладанню цього предмета у Художньому училищі Дніпропетровська. Їй пощастило з дітьми, які обожнюють свою маму і з онуком Микитою. Він, напевно,успадкував від Людмили Олесандрівни бажання повторювати цей світ на папері. Їй пощастило з численними друзями – бо прагнуть до спілкування з мудрим і позитивним знавцем життя. Але найбільше пощастило пензлику і фарбам. Після їх загального радісного танцю – ми бачимо шедеври образотворчого мистецтва!
Для нашого проекту вона люб’язно погодилася намалювати ілюстрації до віршів про модниць «Гардеробу». Вашим діткам сподобаються усміхнені дівчата, що милуються своїм вбранням?