Україні треба іграшки власного виробництва!

Зараз батьки та їхні дітки мають широкий вибір іграшок від народження до старшого шкільного віку. Шалена індустрія товарів для дітей заохочує купувати саме їх продукцію.  Найбажанішими чомусь для українських батьків є ті цяцьки, що найдорожче коштують, бо тоді є впевненість, що лялька чи конструктор зроблені якісно та з “правильних” матеріалів. Український ринок дитячих товарів вже добре зрозумів таку тенденцію щодо вибору батьками іграшок і нагло цим користується. Тому навіть куплені “на вагу” іграшки професіно викладені у багатьох магазинах для українських покупців, завдяки підвищеній ціні автоматично стають цінним товаром. Згадайте, скільки разів ви пожалкували, що купили іграшку, яку потім готові були повернути, але не зробили цього,
щоб не засмутити малюка.

Книги для дітей в Україні – найкращі

На щастя,  хоча б дитячі книги українського виробництва  купуються саме тому, що оригінально ілюстровані нашими талановитими художниками та авторами казок і оповіданнь. Оце дійсно  “у нас в крові” – так історію намудрувати, та ще й добре мальованими образами її прикрасити! Це і є наше національне багатство – багата уява, що базується на багатошаровій генетичній пам’яті. І геніальні казкарі та художники так свою роботу люблять, що іншим світовим компаніям-виробникам зостається лише мріяти про такі взірці поліграфії!

Згадую свої 5-6 років, коли найбільше хотілося вивчитися читати! Ах, ілюстрації казок були такими магічними та чарівними, що здається кожна літера, це як “код доступу” в омріяну країну, де все збувається, що не забажаєш. Так чому ж ми з такою странністю навчилися створювати друковані шедеври для дитячої аудиторії, але не можемо надати справжній продукт в індустрії іграшок. А ті товари українського виробництва, що можно зараз придбати, це скоріше виключення з правил, чим широкий вибір таких. Особливо після пережитих  кількох років важких є надія, що потенціал до створення ще більших казко-шедеврів розкриється ще дужче. Бо ніщо так не лікує, як природа, усмішка і мрія. А все це добре у казці поєднано!

Що нам заважає? Мабуть, з одного боку, економічна інтервенція однієї (Східної!) країни, а з другого – потреба в фінансовій спроможності виробництва класних, яскравих, емоційних та якісних іграшок. І що можна вибирати батькам наших діточок саме сьогодні? Вже рік за роком вони вимушені покірно вибирати з поміж MADE IN CHINA? Чи витрачати по 1000 гривень на європейський аналог, який там у Європі значно дешевше, чим тут – для українських дітлахів.

А іграшки українського виробництва?

Ми вбачаємо вихід в тому, щоб хай і невеликими партіями, але за авторства наших технологів, авторів, ілюстраторів, люблячих мамусь і бабусь створювати дитячі іграшки, що є унікальними, цікавими, зробленими з любов’ю, з інтуітивним розумінням, яка саме гра та цяця надасть радості малюкам. Особливо актуальними є розвиваючі іграшки для дитячої уадиторії до 3-х років. Майже усі продавці вітчизняного ринку говорять – батьки хочуть приділяти достатньо уваги малечі з іграми, що розвивають “з самого пуп’янку”. Так чи не можемо ми створити цікаві та затишні, розумні та якісні – українські іграшки? Інколи – обмеженою партією, а інколи просто ручної роботи по кілька десятків хоча б! Спочатку показати втілені ідеї наочно – а там далі і до європейських ринків доберемось. Якщо наші дідусі колись ліпили із глини пташок та коників, то ми, маючи більш широкий вибір матеріалів – зможемо винайти такі цікавинки для наших дітей, що лише будемо себе питати, чому і ще раз чому не взялися до справи раніше??!!!

Надсилайте свої ідеї. Іграшки українського виробництва повинні бути однозначно і нам з вами над цим треба добре попрацювати, вкладаючи час, натхення та любов! Експериментуйте, шукайте те, що стане такою супер-іграшкою, яка зацікавить не лише вашого сина, дочку, онука чи онучку. Можливо те, що ви зробили, залюбки придбають і батьки інших дітей по усій Україні.  (Звертайтеся зі своїми ідеями щодо створення своєї оригінальної іграшки чи сувеніру. Чудово, якщо ви є цікавим виробником українських іграшок! Також запрошуємо до співпраці! ).