Дитячі сумочки ручної роботи

Дитяча сумочка, як у дитинстві!

Авжеж, у кожної дівчинки у дитинстві повинна бути  не одна
найулюбленіша річ. Ті іграшки  вона буде пам’ятати і у дорослому віці.
І, можливо, для своїх діток теж потім буде купувати щось схоже. Обов’язково згадає ті трепетні хвилини, коли вона – ще малятком, стискала в своїх ніжних обіймах зайчика чи ведмедика.

Подарунок дівчинці

Коли я була маленькою – мої подружки найбільше хизувалися великими ляльками. Біле кучеряве волоссячко, ручки та ніжки рухаються та сукня у горошок. Класичний варіант. А я мріяла не про ляльку, а про “ридикюль”. Я довго ходила милуватися тією модною річчю у один – однісінький магазин промтоварів у селищі, де жила моя сім’я. Не знаю, чому ту компактну і гарненьку сумочку не купив хтось інший. Можливо, продавчиня, бачила мої очі, сповнені тихого бажання, і чекала, поки батьки придбають мені її.

А може, той подарунок був призначений саме мені? Я і зараз можу закрити очі і дуже ясно уявити, яка була та сумочка. Із дермантину темно-синього кольору, з клапаном на металевому замочку та із невеличким ремінцем. Ось що саме в неї клала – вже не згадаю. А момент очікування покупки – ох, як вчора було! Три рази на тиждень я заходила у магазин і уявляла, як та ця-ця буде моєю.

Якою б я була щасливою тоді, якби я мала ось таку сумочку. Не з дешевого дермантину, а з м’якенького ніжного поліестеру. У моєму дитинстві ще не було такого матеріалу. Але тоді вже народилися ми – ті, хто створив, наприклад, ось цю фіолетову сумочку. А також ті, хто готовий створювати ще й інші яскраві дитячі аксессуари.

Здійснюйте бажання своїх дітей

Щасливі ті дорослі, що не забули бажання із свого дитинства. Щасливі ті дітки, що отримують подарунки в той час, коли цього забажали. Їм не треба чекати місяць і хвилюватись, що його отримає інша дитина. Бо у нас ще багато фіолетових, червоних, жовтих і іншого кольору ридикюльчиків! Купуйте дитячі сумочки
у нашому інтернет-магазині та будьте щасливі разом зі своїми дітьми!

Світлана Іщенко – автор проекту