технология изготовления игрушек
Майстер по пошиттю дитячих товарів

Ірина Гаращенко, технолог

Напрямок “Вироби з текстилю ручної роботи”

🙂 Що треба музикантові для розуміння мелодії – вірне сприйняття гармонії та смак. А для художника ? Цілісне бачення композиції і вибір кольору, а ще – відповідні емоції.

А що треба технологу, що створює вироби із текстилю? Те ж саме, що і кожній творчій людині і-  трішечки більше. А саме – розуміння секретів компеляції: як з різних клаптиків тканини викласти образ, що зачарує та викликає найприємніші почуття. Повірте, такий професіонал буде годинами співставляти різні кольори та фактури текстильних фрагментів, щоб “картинка заграла”. І навіть з непримітного шматочку поліестеру, що зовсім не впаде в очі іншим шукачам текстильних скарбів, наш технолог Ірина Гаращенко викладе такий цікавий сюжет! Ще слід зауважити, що для технолога цього напрямку важливо мати надчутливі пальчики. Щоб розуміти, як вигідно викласти аплікації з різною фактурою. Щоб на дотик такий текстильний товар був таким же приємним, як і на погляд. Це, як зосередитись на диханні в момент вранішньої гімнастики – щоб орнамент кольору відповідав орнаменту у фактурі матеріалів. Таке вміння добре видно у наборах для творчості “Сумочки з аплікацією”.

Ірина настільки відповідально та завзято підходить до створення
нових видів продукції із тканини, що просто дивуєшся, яку ж кількість ідей треба генерувати та стільки інформації переглянути, щоб у результаті отримати такі якісні кожушки на чашку чи яскравий килимок для малюків.  А скільки ідей ще чекає на її робочому столі у вигляді клаптиків тканини ?! Сподіваємося, що покупцям нашого інтернет-магазину все це – дуже і дуже цікаво.