Игрушки из дерева украинского производства
Іграшки з дерева вітчизняного виробника

Чому саме дерев’яні іграшки?

Чому іграшки з дерева чи інших природніх матеріалів зараз стають все популярнішими? Тому що, чим ближче живемо до природи, тим комфортніше наше життя і тим здоровішими будуть наші діти.

Ми живемо в епоху тотального розповсюдження пластику – пластикові іграшки дитячі, меблі та корпуси авто – з пластику, посуд та домашня техніка – теж пластикові. Звичайно, що це більш пластичний та дешевий матеріал. І ось ми почали замислюватися, а чому ми повинні так бездумно ставати споживачами пластику, найбільша проблема якого – його складна утилізація. Ще й не завжди його переробка є екологічно чистою. Інша справа, деревина – скільки б років не було іграшці чи іншому предметові з дерева у нашому домі, у фіналі – його життя гармонійно зіллється і навколишнім середовищем. Тому зараз молоді батьки готові заплатити за дійсно якісну, цікаву іграшку з деревини навіть більші гроші, чим за пластикову. Деякі татусі залюбки майструють іграшки своїм дітям самі. І ці забавки є найдорожчими для дитячого серця, бо в них вкладена батьківське тепло. Також вони є особливим елементом виховання синів і дочок. Батько, хто зробив таку дивовижну дерев’яну іграшку – на все життя стає авторитетом. І про такі дерев’яні машинки, мольберт для малювання,  гойдалки, пазли для раннього розвитку дітей чи інші іграшки діти будуть колись розповідати своїм онукам.

Але є ще один важливий момент, про який ми забуваємо, коли приходить час купити дерев’яну іграшку. Про відновлення деревини на нашій землі. Тож розповідайте своїм малюкам про важливість насадження нових дерев, збереження природи. Краще навіть посадіть з дитиною кілька дерев і розкажіть історію того, який шлях пройшла дитяча іграшка з дерева до малечих рук.

У нашому інтернет-магазині  m-bees.in.ua також є іграшки з дерева, які створені українськими майстрами. Купуйте та розвивайте у малюках прихильність до натурального та екологічного