Дитяча ілюстрація

Художник Людмила Голяник

НАПРЯМОК “ХУДОЖНЯ ІЛЮСТРАЦІЯ, ПОРТРЕТНИЙ ЖИВОПИС”

🙂 Людмила надзвичайно позитивна людина, вона з приємністю дарує сонячні посмішки своїм близьким і друзям. Після спілкування з цією розумною жінкою відчуття, наче випиваєш келих чистої води. Вона, як досвідчений психолог (це друга її освіта після художньої) розплутує клубок ваших сумнівів і вказує на ваші найкращі сторони. І на душі стає спокійніше і світліше. Життя – продовжується і це пречудово!
Інколи ввечері друзі покидають будинок Людмили і галасливі онуки повертаються в теплі батьківські обійми. В саду ясно чути співи пташок, а пізніше ще й нічних цвіркунів. Ось тоді вона бере кисть і змішує фарби. Усі враження експрессивними мазками втілюються в портрети або барвисті натюрморти.
Звичайно, їй пощастило з татом, який присвятив живопису своє життя і викладанню цього предмета у Художньому училищі Дніпропетровська. Їй пощастило з дітьми, які обожнюють свою маму і з онуком Микитою. Він, напевно,успадкував від Людмили Олесандрівни бажання повторювати цей світ на папері. Їй пощастило з численними друзями – бо прагнуть до спілкування з мудрим і позитивним знавцем життя. Але найбільше пощастило пензлику і фарбам. Після їх загального радісного танцю – ми бачимо шедеври образотворчого мистецтва!
Для нашого проекту вона люб’язно погодилася намалювати ілюстрації до віршів про модниць «Гардеробу». Вашим діткам сподобаються усміхнені дівчата, що милуються своїм вбранням?