Азбуку купить в интернет-магазине
Вивчати букви з розвиваючими наборами

Набори по вивченню Абетки та цифр – огляд

Якщо вас цікавить, в першу чергу інтерактивне вивчення Абетки (Алфавіту, Азбуки), то вам у гості до нашого інтернет-магазину іграшок та розвиваючих ігор – “Майстерні бджілки”.

Коли малятко вже почало самостійно ходити, розмовляє з бітьками та із задоволенням проводить час за іграми для розвитку, не зволікайте – саме час познайомити дитину з буквами та цифрами.
Вивчати Абетку та розуміти, що букви є ключем до передачі інформації у світі дорослих – це для дітей велика магія. Тому будьте добрими чарівниками, які відкривають двері у світ читання! Ще віднедавна, років 20 тому, у пошані була перша вчителька, що лише у першому класі навчала читати читати й писати. Зараз до 6-и років вже бажано, щоб дитина мала навички читання (інколи й знання англійської абетки) , а у школі вже – не поспіхом, але впевнено читала невеликі віршики та тексти. Тому відповідальні батьки і є першими, рідними вчителями своїм розумникам.

Як фізичний так і інтеллектуальний рівень дітлахів відбувається поступово із сплесками активного розвитку. Як тільки вони всотують максимальну інформацію про предмети та навколишній світ, то їх увага перемикається на інші речі. Тут головне, не проґавити момент, коли дитятко зацікавилося тим, як називаються фігури, якими люди   найменували  літери Алфавіту. Не чекайте, що після вивчення усіх букв малюк зразу ж почне активно читати по складам. Після деякої паузи, зосередившися на інших іграх, хлопчик чи дівчинка, знову повертаються до Абетки та досліджують її надалі. Розглядуйте розвиваючі ігри лише як додатковий, але необхідний матеріал для того, як весело та з користю проводити час з синами й дочками. Ігрові дитячі набори –  це інструмент, а головне – це ваша інтонація, з якою ви проговорюєте літери та атмосфера цікавого навчання, що ви передаєте малюкам під час таких пізнавальних занятть.

Ми підготували для вас перелік товарів у нашому інтернет-магазині,
що допомагагють дітям у ігровій формі познайомитись з літерами
та цифрами:

Музичні “Букварики” – розвиваючі плакати, з віршами, скоромовками, загадками:Развивающая игрушка-алфавит музыкальный

Азбука музикальная на батарейках

 

Кубики Абетка – класичний розвиваючий набір для вивчення літер:

Кубики з алфавитом украинским

 

Вивчення Алфавіту за домомогою розвиваючих
дерев’яних наборів тм Ембі. Новий український виробник
дерев’яних дитячих пазлів пропонує
три мовні версії – українська Абетка, російська
та англійська.  Представлено у вигляді пазла-сортера,
який до того ж можна розмальовувати:

Деревянная азбука -развивающая игра

 

Кубики м’які Цифри з малюнками на тканині – виробництва Україна. Досить великі дитчі кубики стають одними з найперших іграшок наших українських дітей – чіткі написання цифр та нескладні ілюстрації, до того ж безпечні – ними можна жбурлятися, як м’ячиками.

Кубики мягкие математика ягкие

 

Килимок Абетка гнучкий у формі пазлу, що можно викладати у дитячій кімнаті та вивчати літери. Один із самих популярних та недорогих в Україні розвиваючих наборів по вивченню літер.

 

Англійська Абетка у складі магнітного конструктора

Цікава настольна гра Мозаїка – для дітей дошкільного віку, що вже прагнуть з літер складати слова.
У грі такоєж є варіант складання візерунків.
Не тільки тренує пам’ять, а й спонукає до творчого мислення!

Мозаика Украинская азбука

 

Набір для вивчення цифр – пазл дерев’яний – теж новинка від тм Ембі

Развитие детей от 2-х лет. Пазл Цифры

Усі ці ігрові та навчальні набори для дітей ви можете придбати у нашому інтернет-магазині m-bees.in.ua

Ми намагаємось зібрати найрізноманітніші ігри для комфортного розвитку -тому будемо додавати в огляд Абетки та цифри, що будуть надходити для продажу нашим покупцям.