Концепція

Чому наш інтернет-магазин є більш незвичайним серед інших.
1. Ми  об’єднуємо на цьому просторі роботи авторів, що хочуть і можуть створювати альтернативні товари для українських споживачів.
2. Ці товари – доступні за ціною.
3. Все, що пропонують автори до продажу – унікальне за ідеєю та якісне за відношенням до робити.
4. Кожна дитяча іграшка чи товар для дорослих – повинні бути створені з яскравими емоціями – у “просторі позитивних подій”.
5. Обов’язкова умова товарів для дітей – тільки із застосуванням нових, перевірених та гіпоалергенних матеріалів.
6. Кожен товар, що представлений тут для дорослих – повинен давати відчуття затишку і гордості за українські таланти.
7.  Ну і добре пам’ятайте, фраза “Купуйте українське” – означає: розвивайте українське, благословляйте українське, примножуйте українське, багатшайте і розумнішайте в Україні!

Наш інтернет-майданчик не просто сайт об’яв, куди можно напхати будь-що. Перед розміщенням тут своїх виробів – разом з командою різних фахівців ми дискутуємо та приймаємо рішення, як ці вироби зробити більш досконалими, а тоді ці “довершені цукерочки” представляємо нашим покупцям.

Також – ще потрібна особиста історія. Ті, хто купує дитячі іграшки чи товари для дорослих, мають право знати, що ж це за люди, які створюють унікальні художні роботи, пишуть казки чи малюють картини, майструють сувеніри чи гаптують візерунки на тканині. Так що, дорогі покупці – користуйтеся нагодою дізнатися більше про авторів фантастичних цікавинок. А ви, творці прерасного, будьте впевнені – ваші сторінки життя достойні того, щоб про них писали романи і складали поеми! Шукайте їх тут.

Отже, надсилайте свої ідеї. Експериментуйте, шукайте те, що стане такою супер-іграшкою, яка зацікавить не лише вашого сина, дочку, онука чи онучку. Ми розповідаємо, ви створюєте, і все це разом тут продаємо! Чим більше вибір унікальної продукції, чим цікавіша історія! І  тим більше шансів, що ваші товари залюбки придбають дорослі і діти по усій нашій благословенній Україні.  (Звертайтеся зі своїми ідеями щодо створення свого оригінальної іграшки, сувеніру чи іншого товару).