Оплата та доставка

Оплата -умови.

Може здійснюватися у два способи:
– накладеним платежем (при отриманні товару),
– та передплатою через систему Ligpay,
– на картку Приватбанку Продавця.

 1. Накладеним платежем ви оплачуєте при отриманні товару у відділенні служби доставки (чи на вказаній адресі, якщо доставка адресна). Зверніть увагу – в оплату входить: ціна на замовлений товар, ціна доставки та ціна пересилання оплати за товар Продавцеві.
 2. Передплатою через систему Ligpay ви можете зробити передплату прямо через сайт нашого інтернет-магазину. У такому разі ви додаєте суму доставки після того, як наш менеджер зв’яжеться з вами по телефону та узгодить перелік замовленого товару.  Отже, при умові передплати через наш інтернет-магазин, вам не треба оплачувати за надсилання оплату Продавцеві!
 3. Також ви можете оплатити товар на картку Продавця – картку ПриватБанку (реквізити висилаються на електронну скриньку Замовника). Цей вид оплати також вважається передплатою. Товар висилається після отримання оплати.
 4. Передплата здійснюється після підтвердження Покупцем інформації щодо наявності товару на складі.
 5. При оформленні замовлення зверніть увагу на те, що якщо Отримувач та Платник різні особи – треба відмітити це у “ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ” .

 

Доставка – умови. 

 1. Ваші замовлення ми приймаємо цілодобово.
  А обробляємо лише у робочі дні з 9.00 до 18.00,
  крім вихідних та святкових днів.  Під обробкою замовлення слід розуміти перевірку інформації про товар, наявність його на складі,
  пакування та відправку Клієнту.
 2. Доставка товарів здійснюється наступного робочого дня, після замовлення. (Винятком можуть бути Святкові дні, з обмеженими годинами роботи “Нової пошти”).
 3. Термін доставки від 2-х до 5-и робочих днів.
 4. Пересилання товарів здійснюємо у всі міста України за допомогою компаній по доставці. (товари з розділу “Дитячі іграшки українського виробника” передаємо через усі відомі служби доставки, крім УКРПошти).
 5. Ціна на послуги кур’єрської доставки на адресу чи на відділення оплачуються Клієнтом згідно їх діючих тарифів.
 6. Будь ласка уважно заповнюйте інформацію про Отримувача.
  Це важливо для надання оперативних послуг по доставці вибраних вами товарів.
 7. Для отримання замовлення Вам необхідно мати при собі паспорт або посвідчення водія. Перед тим, як підтвердити доставку підписом, розпакуйте посилку та перевірте, будь ласка, чи відповідає товар у посилці Вашому замовленню. Перевірте також цілісність товару у посилці.!!! Ви можете відмовитися від доставленого нами товару, у випадку, якщо доставлений товар не відповідає тому, що ви замовляли і товар може бути повернений безпосередньо в момент доставки. Товар повинен бути повернений в своїй оригінальній упаковці.