Советы о покупке онлайн
Ви купуєте сюрприз!

Покупки онлайн: плюси і мінуси

Віртуальність настільки захопила наш час, що здається і лелеку з дитинкою ми теж будемо замовляти онлайн. Зайшли у каталог, вибрали русявого хлопчика, підібрали тут же ім’я і вибрали добросовісного лелеку, який за кілька днів принесе вам маленьке янголятко. Уті-путі, ой-ой-ой 🙂
Це, звичайно, гумор сьогодення. А якщо серйозно, то людство саме підштовхує економіку своїх країн до цього тотального, активного процесу. Це вигідно виробникам та покупцям, бо продаж товарів для дітей та дорослих через мережу Інтернет це просто і чудово. Бо вивільняються кілометри житлової площі. І там, де був магазинчик дитячих конструкторів – тепер буде жити молода сім’я з песиком, кицькою та двома дітками. І з’явиться поряд з домом клумбочка і дитячий майданчик. А найкращий конструктор тато і мама замовлять з доставкою додому. От, якби не було так добре з продажем іграшок онлайн, картин, товарів для дому – то і не купували б таким чином.

Отже, які переваги покупок товарів онлайн:

 • Економія часу! Уявляєте, стільки годин і хвилин ми інколи витрачаємо на шоппінг, а ще стільки ж на шлях до магазинів. І без покупки не повертаємося, тому що треба шось взяти, поки тут, у магазині.
 • Зручність! Тут ви борщиком домашнім поласували, а через 5 хв загрузили онлайн-маркет дитячих машинок та замовили з доставкою додому. А ще через 5 хв пішли зі своїм сином на прогулянку.
 • Глобальність та масштабність! Зараз ви можете замовити хіба що не дім у такий спосіб. Хоча, може вже й можна (до речі, реальний дім можна замовити у нас, але він буде у формі різнокольорового конструктору – українського виробника, до речі!)
 • Вибрати краще та дешевше! Ви ж лише подумайте, як довго ви раніше ходили по ринку, щоб вибрати черевики. То у того спитаєте ціну, то у іншого. А зараз – зайшов і порівняв ціни. І вибрав те, що треба. А головне, унікальність. Якщо потрібний вам товар лише в одному інтернет-магазині, то і результат пошуку буде лише один. Ось тут чесно скажемо, що наш унікальний картонний конструктор і дитяча сумочка з поліестеру ручної роботи є лише в нашому інтернет-магазині. Тому жміть на “купити” і чекайте на приємний сюрприз.
 • Про сюрприз! Це мабуть, чи не найбільший плюс покупок онлайн. Адже, коли ви замовили товар і чекаєте на його доставку, ви зразу стаєте героєм казки. Це найприємніший, найказковіший момент – отримати картину, яку ви замовили і, затамувавши подих, розгортати її. Так, ви знаєте сюжет, ви знаєте розміри, але розгортаючи пакунок з товаром, ви наче зачаровуєтесь тим, що це – подарунок самому собі. І ось… ви вже проводите пальцями по холсту і розумієте – так, ця замовлена картина – набагато краща, чим на ілюстрації в каталозі онлайн-магазину!

Але, будьте обережні, бо – купівля товару через Інтернет інколи  не додає приємних емоцій від покупки. На що треба звернути увагу після того, як ви зайшли на сторінку з потрібною вам продукцією:

 • Звертайте увагу на реноме (добре ім’я) інтернет-магазину, тобто, як довго він працює, асортимент та інше. Як часто додає нові товари та проводить акції для улюблених покупців.
 • На відгуки радимо не звертати особливої уваги, бо це все ж таки комерційні організації. Звідки ви знаєте, хто саме там зоставив позитивні коментарі. А щодо рекомендацій реальних друзів, знайомих, що вже скористалися послугами online-shop прислухайтесь, бо ви їм більше довіряєте.
 • Пошукайте інформацію про реквізити (форму підприємницької діяльності, документи про реєстрацію, звіти і інше)
 • Відмітьте, якщо ви купуєте товари в Україні – то вам повинні передзвонити менеджери або надіслати звіт про отримання вашого замовлення.
 • Якщо вам товар дуже сподобався, але хвилюєтесь щодо його якості чи порядності онлайн-маркету – не зволікайте. Погодьтеся на оплату після доставки (накладеним платежем). І оплачуйте товар спокійно після того, як розгорнете отриману посилку. Ви повинні бути абсолютно впевнені, що цікава книга чи дитячий килимок для вашого малюка будуть саме такими, як ви їх і уявляли.
 • Ще такий показник правильного віртуального магазину – крім самих товарів, його власники додають  багато цікавої інформації для своїх клієнтів. Якщо це товари для немовлят – то вони не полінуються розмістити статті по догляду за маленькими дітьми. Якщо це продаж картин, тона сайті розкажуть детально
  про авторів-художників.
  Ну, як це робимо ми. Митців образотворчого мистецтва, роботи яких ми виставляємо на продаж – ми знаємо особисто та із задовленням розповідаємо цікавинки про них.