Популярные игры для детей дошкольного возраста

Іграшки Made in Ukraine –

Ігри для дітей дошкільного віку, що ледь починають вчитися читати чи засвоювати фігури, кольори та інше у нас в країні користуються особливим попитом. Бо наші батьки добре розуміють, що ранній розвиток дитини полегшить подальше навчання дитини у дитсадочку та і взагалі – розвиваючі ігри спонукають малюків до звички вивчати активно нове й цікаве. Але вибір таких іграшок – якісних та доступних, насправді не дуже виликий. Найчастіше, це розмальовки чи книжки з лічилочками та віршиками. Та нашим діткам хочеться більшого. З приємністю згадую, як мій дворічний син сам вивчив український алфавіт, бо на дверях спальні були прикріплені літери,
вирізані з журналів.

Тобто, дитині набагато легше засвоїти матеріал у ранньому віці, коли він наданий у ігровій формі. Не треба примушувати вчитися малюка, створіть їм лише умови для всотування потрібної інформації!

Пазли тм Embi – чудово підходять для таких розважально-навчальних розваг. Іграшка створена в Україні  київською компанією  для наших з вами – діточок. Отже, купуємо українське та розвиваємо маленьких українців! І буде наша країна – казкова, весела та розумна!

 

Популярные развивающие игры
Розмальовуємо та граємося разом із дітьми

 

Вкладиш або сортер – це одна з найбільш корисних дитячих іграшок.
Це дитяча гра, яка допомагає сортувати предмети за певною ознакою (як правило, за формою або розміром).
Завдяки нашій абетці, Ваша дитина легко і швидко вивчить український чи англійський алфавіт. Та і познайомиться з іншими тематичними іграшками – пазл “Африка”, пазл “Фрукти” чи пазл “Цифри”.
Поспостерігайте уважно за дитиною – скільки старань і посидючості потрібно йому спочатку, щоб вкласти букву в правильне віконце.
Сортери тм Embi розвивають дрібну моторику рук, просторове мислення, логіку, уважність, творчість. Допомагають швидко вивчити букви і скласти перші слова.
Беріть іграшки на природу, в гості, на зустріч з друзями і спокійно відпочивайте, поки діти зайняті “важливою” справою.
Всю цю дитячу продукцію можна прикрасити. Ми радимо використовувати акрилові фарби, вони добре наносяться,
більш яскраві і довговічні.

Дитячі іграшки зроблені з чистої березової фанери. Вони нічим не покриті, завдяки чому повністю безпечні для дитини. Іграшки екологічні і 100% безпечні, що підтверджується державними сертифікатами якості.

Матеріал: березова фанера
Кількість гравців: 1-2
Вік: від 3 років

Нижче ви можете ознайомитись із сертифікатами
на дерев’яні іграшки тм  Embi

 

сертификат на детскую игру

сертификат на детскую игру