Дитяче свято
Учасникам "Шкільного квесту" - 3% знижка

“Шкільний квест” у Дніпрі

У когось починаються шкільні дні з новими завданнями та уроками, а Дніпро пропонує дітлахам почати шкільну осінь веселим та цікавим фестивалем “Шкільний квест”. Тут – навчання у формі гри, розіграші призів , майданчик для активно-розвиваючого проведення часу дітьми

Дата та місце проведення – шкільний квест – Дніпро, ТРЦ Караван, 2-3 вересня. Організатори – дніпропетровські організації – дитячий клуб “Конструктороманія” та дитячий центр “Мері поппінс”.

 Увага, наш інтернет-магазин теж є партнером цієї події для юних розумників та пропонує усім учасникам цього “шкільного квесту” знижку 3% на усі наші товари. Для цього у примітці до замовлення ви повинні прописати: “Шкільний квест. Дніпро”.

Святкуйте початок навчального року  з легким серцем та теплим настроем! Приходьте із школярами 2-го та 3-го вресня в тц Караван та хай ваші юні математики, спортсмени. художники та співаки відкривають свої таланти на дитячому квест-шоу.  
Щоб пройти квест потрібно
:
Взяти у промоутерів  вхідний квиток на фестиваль “Шкільний квест. Карту квесту”. Зібрати всі позначки на станціях і показати на столику реєстрації.
Всі учасники, що пройшли квест, отримують гарний настрій в подарунок і беруть участь в розіграші головних призів.
Поки чекаєте розіграшу, приймайте участь в інших майстер-класах.

Події для дітей

Правила “Шкільного квесту”:
1. Кожну станцію квесту шукай за кольором повітряних кульок:
Білі кулі – це реєстраційний стіл, з якого треба починати подорож по фестивальним подіям.
Жовті кулі – станція «День відкритих дверей» – ярмарок дитячих центрів: розпродажі на абонементи різних курсів дитячих центрів, майстер-класи, бесіди з досвідченими педагогами та представниками дитячих центрів.
Сині кулі – флеш-моб «Розмальовані долоньки». Тут кожній дитині потрібно намалювати на долоньці малюнок або написати побажання рідному місту (аквагрим або кулькові ручки). Потім сфотографуватися.
З фотографій зібраних з цієї станції буде змонтований відеоролик – побажання рідному місту від всіх учасників фестивалю.
До речі, відеокліп ідеокліп можно передивитись дивись на сайті фестивалю з 5-го вересня цього року.
Червоні кулі – спортивний етап фестивалю з ціковою естафетою.
Рожеві кулі – знайти магазини ТРЦ “Караван” за назвою і зібрати у них позначки.
Помаранчеві кулі – майстер-клас для юних математиків з ментальної арифметики. Запам’ятовуй, рахуй, віднімай та складай легко й цікаво!
І завершальна ланка фестивального квесту –  Зелені кулі – станція «Фіксіпелкі» зі співочим майстер-класом. Також тут ваших дітей очікує кастинг на телепроект, виступи на сцені театру і вокальні проби.